welcome to~kn95 mask

Covid 19 news

Bojujte proti covidu. Respirátory FFP3, dezinfekci i oxymetr získejte zdarma

Mascherine Ffp2 e Ffp3, i consigli di chi le verifica: "Documentatevi bene" VIDEO


Balíček věcí, díky kterým si v této složité době hravě poradíte. Pokud jste členy iDNES Premium, máte při troše štěstí šanci získat balíček obsahující respirátory, dezinfekční prostředky, vitamíny nebo oxymetr na měření okysličení krve zcela zdarma.
Balíček věcí proti covidu
Balíček věcí proti covidu | foto: iDNES.cz

Vybavte se do dnešní složité doby. Pokud jste členy iDNES Premium, máte jedinečnou příležitost účastnit se soutěže, díky které můžete získat hodnotný balíček proti covidu. Obsahuje základní ochranu, díky které se můžete cítit bezpečněji.

Nejlepší FFP3 respirátory
Respirátory BreaSAFE Classic FFP3 poskytují nejvyšší míru ochrany proti částicím, virům a bakteriím (záchyt minimálně 99 %). Jsou vyrobeny z nanovlákenné membrány. Respirátory BreaSAFE nemají výdechový ventil a spolehlivě tak chrání před nákazou uživatele i jeho okolí.

Kromě FFP3 respirátorů jsou v balení také BreaSAFE Community Mask FFP2, které zachycují minimálně 94 % pevných nebo kapalných částic v ovzduší.

Získat můžete také lahvičku čistícího prostředku a 10 kusů nanovlákenných filtrů.

Respirátory od značky BreaSAFE
Respirátory od značky BreaSAFE

Dezinfekce, hořčík i detoxikace organismu
V balíčku výher jsou hned tři produkty od Dr.nek. Jednak dezinfekční čistící roztok s antibakteriální složkou proti virům a bakteriím. Dr.nek Cosmetics dezinfekce tvoří jemný film, který chrání před šířením kontaminace přenášené špinavýma rukama a kontaktem se špinavými povrchy.

Balení Magnesium Forte Hořčík podporuje činnost nervové soustavy a psychickou aktivitu, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Příznivě působí na tvorbu bílkovin, pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů, podílí se na činnosti svalů, podporuje energetický metabolismus.

Bylinný čaj Tea Detox pak slouží při měsíční kůře k detoxikaci organismu.

Oxymetr hlídá saturaci krve kyslíkem i srdeční tep
Dr.Nek Oxymetr P01
Dr.Nek Oxymetr P01

Možná víte, že při nakažení covidem může výrazně klesnout saturace krve kyslíkem a pokud je na nižší, než doporučené hodnotě, měli byste ihned do nemocnice. Jednoduše si tuto saturaci můžete hlídat sami doma pomocí oxymetru.

Dr.Nek Oxymetr P01 po vsunutí prstu mezi sondy spolehlivě a rychle změří saturaci krve i srdeční tep. Stačí umístit prst mezi sondy, stisknout tlačítko a odečíst naměřené údaje. Tak snadné to je.

Co tedy všechno získají členové iDNES Premium?
Pět z vás, kteří budou v soutěži vylosovaní, získají balíček, který obsahuje:

3 respirátory BreaSAFE Classic FFP3
4 respirátory BreaSAFE Community Mask FFP2
Lahvičku čistícího prostředku
10 kusů nanovlákenných filtrů BreaSAFE CLASSIC 10x15 do roušek
Dr.nek Cosmetics Dezinfekční prostředek
Dr.nek Pills Magnesium Forte Hořčík
TEA DETOX - Bylinný čaj pro detoxikaci organismu
Dr.Nek Oxymetr P01
Zdroj: https://www.idnes.cz/premium/sluzby/ffp3-respirator-oxymetr-dezinfekce-soutez-zdarma.A210409_091312_premium-sluzby_bhar

Contact Us

Contact person:Stephen

Phone:+86-18123902349

Emai:[email protected]

Name:kn95 mask

Add:Shenzhen,Guangdong,China